Ogłoszenia nieruchomości Rzepinek
12 ogłoszeń
Od najnowszych
12 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Dom z garażem
Rzepinek,lubuskie
895 000 zł118,44 m² 7 556,57 zł/m²
Ogłoszenia w okolicy
Mieszkanie umeblowane Ostrowiec Świętokrzyski
Śródmieście,Ostrowiec Świętokrzyski(Rzepinek + 24 km)
1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²
Dom z garażem, ul. Zacisze
Ośno Lubuskie(Rzepinek + 15 km)
769 000 zł180 m² 4 272,22 zł/m²
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Małuszów
Małuszów(Rzepinek + 21 km)
2 623 920 zł672 800 m² 3,90 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Czerwona Górka
Czerwona Górka(Rzepinek + 18 km)
249 000 zł27 100 m² 9,19 zł/m²
Działka budowlana Zalezianka
Zalezianka(Rzepinek + 22 km)
120 000 zł770 m² 155,84 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majówka
Majówka,Starachowice(Rzepinek + 8 km)
239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Bema
Orłowo,Starachowice(Rzepinek + 8 km)
895 000 zł274,33 m² 3 262,49 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oświatowa
Starachowice(Rzepinek + 8 km)
275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²
Dom z garażem, ul. Długa
Łazy,Starachowice(Rzepinek + 8 km)
499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza
Słubice(Rzepinek + 20 km)
285 000 zł65,40 m² 4 357,80 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Rzepinek
Rzepinek,lubuskie
128 000 zł1 250 m² 102,40 zł/m²
Archiwalne
Dom Rzepinek
Rzepinek,świętokrzyskie
76 090 zł66 m² 1 161,15 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Rzepinek
Włącz powiadomienia